Nurol Park A2 Blok No: 41 Güneşli / İstanbul
tr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Mustafa Hoca, 15 yıldır Matematiğin içerisinde olan uzman bir öğretmendir. 6 yılını kesintisiz olarak Milli Eğitim’de geçirmiş, daha sonrasında çeşitli dershanelerde ve derneklerde Matematik eğitimi vermiştir. Ayrıca 2015 yılında, 120 saatlik Eğitim Koçluğu Sertifikası da almıştır. Matematik dersi vermenin yanı sıra, öğrencilerine eğitim koçluğu da yapmaktadır. Tüm bunların yanı sıra, Mustafa Hoca evli ve iki çocuk babasıdır.

“Öğrenciler beni ders için aradıklarında genelde şu sorularla karşılaşmaktayım: “ Hocam matematiği bir türlü anlayamadım, neler yapacağımı bilmiyorum, okulda ya da dershanede hocayı çok iyi anlıyorum fakat eve geldiğimde bir türlü olmuyor! Ben anladım benim matematik zekâm yok …” Durun durun, endişe etmeyin! Hepimizin matematik zekâsı vardır Yüce Yaradan bütün dünyayı ve beynimizi denklem üzerine kurmuştur. Yani siz isteseniz de istemeseniz de matematik hayatınızda hep olacaktır ve sürekli karşınıza çıkacaktır.

“Peki, hocam dedikleriniz doğru da ben ne yapacağım da bu iş olacak!” Öncelikle sabır edeceksiniz! Matematik öğrenmek bir süreçtir. Öyle bir gece öncesinden ezberleyeyim ya da sınava 1 ay kala her gün özel ders alayım gibi bir süreç değildir. Şöyle düşünün: Bir futbol okulunda olduğunuzu düşünün, ve antrenör size her gün 2 km koşmanızı söyledi, siz; hocam ben her gün 2 km değil de bugün geleyim 7 koşayım, yarın da geleyim 7 koşayım, diğer günler gelmeme gerek kalmaz diyebilir misiniz? İşte matematik de böyledir, her gün vakit ayıracaksınız.

Gelin birlikte neler yapabileceğimizi konuşalım. Mustafa Hoca Kimdir? Neler yapar yöntemleri nelerdir? Her öğrenciye farklı öğretim modeli ile nasıl başaracağınızı konuşalım.Uzmanlığım matematik üzerine özel ders vermek olduğu için ÖSYM’nin yaptığı her sınav hakkında yeterli ve detaylı bilgim vardır. Gönülden matematik öğrenmek isteyen her öğrenciye kapım açıktır!”

Derslerimiz ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Mesaj Gönder
Merhaba